Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
"Dziecko chce być dobre, Jeśli nie umie - naucz Jeśli nie wie - wytłumacz jeśli nie może - pomóż." Janusz Korczak

Dzieci z oddziałów przedszkolnych już po raz kolejny świętowały Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Uroczystość odbyła się 28 września 2018r. W tym dniu wszystkie dzieci dotarły do przedszkola z pięknym uśmiechem i dobrym humorem.
        Zgromadzonych gości wierszykami i piosenką przywitały dzieci z grupy 5-latków. Po raz kolejny mieliśmy także okazję podziwiać występ teatralny rodziców naszych przedszkolaków. Tym razem rodzice przygotowali przedszkolakom z okazji ich święta muzyczno-teatralną niespodziankę, którą okazała się „Rzepka na wesoło” pod kierunkiem pani Jolanty Czarzastej. Rodzice ponownie wykazali się zdolnościami aktorskimi oraz ogromną pomysłowością w wykonaniu stroju charakterystycznego dla danej postaci.
Wszystkie dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały przedstawienie i były bardzo dumne ze swoich  mam i tatusiów. Spektakl był wspaniały, dzieci wyśmienicie się bawiły.
Następnie pani dyrektor Teresa Eljasiak-Zbysińska oraz Pan Wójt Rafał Kuciński złożyli najserdeczniejsze życzenia wszystkim przedszkolakom. Dzieci otrzymały węża spacerowego oraz słodycze. Na zakończenie zabawy rodzice zaprosili swoje pociechy na słodki poczęstunek.

Uroczystość udała się znakomicie! Przyniosła ogromną radość i niezapomniane wrażenia. Był to dzień wspólnego przeżywania radości, współdziałania w propagowaniu i rozpowszechnianiu nowoczesnego wychowania przedszkolnego.Dziękujemy naszym aktorom Rodzicom, że po raz kolejny poświęcili swój czas na przygotowanie przedstawienia dla dzieci.

Dziękujemy

371195
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
190
280
818
9662