Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
"Dziecko chce być dobre, Jeśli nie umie - naucz Jeśli nie wie - wytłumacz jeśli nie może - pomóż." Janusz Korczak

Lista kandydatów zakwalifikowanych

do przyjęcia do Oddziału Przedszkolnego- grupa 6 latków

do Szkoły Podstawowej w Dzierzgowie na rok szkolny 2022/2023

  1. Kacprzak Aleksander
  2. Kacprzak Ignacy
  3. Nagórka Agata
  4. Kowalska Lena
  5. Gruszka Gabriela
  6. Dąbrowska Maria
  7. Milewska Julia
  8. Woźniak Mikołaj
  9. Borkowska Nikola
  10. Zaborowski Marcel
  11. Sztraube Tomasz
  12. Wójciak Julia
  13. Miś Aleksander

Lista kandydatów zakwalifikowanych

do przyjęcia do Oddziału Przedszkolnego- grupa 5 latków

w Szkole Podstawowej w Dzierzgowie na rok szkolny 2022/2023

1. Zakrzewski Antoni

2. Sobotka Błażej

3. Krasińska Maria

4. Żbikowska Wiktoria

5. Sztraube Michalina

6. Adamiak Wiktoria

7. Wierzbicka Olga

8. Sobczak Monika

9. Grzebski Stanisław

10. Łączyńska Natalia

11. Amenda Olaf

12. Kacprzak Hanna

13. Morawski Mikołaj

14. Kacprzak Bartosz

15. Sochaczewska Weronika

16. Kwestarz Paulina

17. Puchała Julian

18. Kalinowska Marcelina

19. Miecznikowski Krzysztof

Lista kandydatów zakwalifikowanych

do przyjęcia do punktu Przedszkolnego „Akademia Malucha”

w Szkole Podstawowej w Dzierzgowie na rok szkolny 2022/2023

  1. Kalinowska Małgorzata
  2. Zakrzewska Oliwia
  3. Zakrzewski Franciszek
  4. Kacprzak Aleksander
  5. Szczepkowski Mikołaj
  6. Dąbrowski Antoni
  7. Woźniak Jakub
  8. Borowska Zuzanna
  9. Grzebski Antoni
  10. Płoski Aleksander
  11. Merchel Zuzanna
  12. Sawicka Maja
  13. Kacprzak Natalia
  14. Gruszka Maria
  15. Miś Krzysztof
  16. Nagórka Alicja
  17. Zaborowski Marcel

Lista kandydatów przyjętych do

Oddziału Przedszkolnego – grupa 6 latków

w Szkole Podstawowej w Dzierzgowie na rok szkolny 2021/2022

  1. Adamiak Aleksandra
  2. Czaplicki Kacper
  3. Dobrzyńska Wiktoria
  4. Kacprzak Barbara
  5. Krasińska Kinga
  6. Kwiatek Adam
  7. Mórawska Lena
  8. Niebrzydowska Natalia
  9. Nierobisz Zofia
  10. Pokrzywnicki Grzegorz
  11. Puźmirowska Lena
  12. Sochaczewski Dawid
  13. Tańska Lena
  14. Wojnowska Antonina
  15. Woźniak Anna
  16. Żbikowska Gabriela

Podkategorie

Dziękujemy

2116894
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
415
1425
5479
8787