Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
"Dziecko chce być dobre, Jeśli nie umie - naucz Jeśli nie wie - wytłumacz jeśli nie może - pomóż." Janusz Korczak

01.10.2018r. odbyła się przedszkolna wycieczka do Ciechanowa. Choć za oknami coraz bardziej szaro i ponuro, nasze przedszkolaki przeniosły się w niezwykle barwne miejsce, jakim była Fabryka Pomysłów. Dzieci wzięły udział w warsztatach, podczas których wykonały świeczki żelowe. W kreatywny sposób tworzyły świeczki z różnych materiałów m.in. muszelek, gwiazdek, koralików oraz piaskowców kwarcowych. Wizyta w Fabryce Pomysłów była okazją do niezwykłej aktywności artystycznej naszych przedszkolaków. Pomysłów na zdobienie było całe mnóstwo. I można być pewnym: tak oryginalnych świeczek, nie kupimy w żadnym sklepie.

Następnym punktem wycieczki była niezapomniana wizyta w Centrum Zabaw Happy Park. Niezwykłą atrakcją okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu, zjeżdżalni i basenu z piłeczkami. Dzieci korzystały także z różnych pojazdów, koników, dmuchanych trampolin oraz sznurkowej karuzeli. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika malucha, w którym można było odpocząć, pobawić się klockami i zabawkami edukacyjnymi. Animatorki organizowały zabawy przy muzyce oraz ozdabiały dziecięce buzie ślicznymi rysunkami. Po dwugodzinnych zabawach siły dzieci zostały wzmocnione pysznym posiłkiem.

Nasz radosny pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wróciliśmy do  szkoły. Dzieci już nie mogą doczekać się kolejnej wycieczki.

Wychowawca grupy 5-latków J. Czarzasta

Dziękujemy

371202
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
197
280
825
9669