Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
"Dzieci są jak motyle na wietrze. Niektóre potrafią latać wyżej niż inne, ale każde z nich lata najlepiej jak może." Clare Morrall

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. W tym dniu świat realny łączy się ze światem magii, czarów i wróżb. I tak właśnie było też w naszej szkole 21 listopada. Uczniowie klasy ósmej i szóstej przygotowali klimatyczną i „tajemniczą” dekorację oraz mnóstwo ciekawych wróżb i zabaw. Uczestnicy spotkania andrzejkowego mogli dowiedzieć się, co czeka ich w tej bliższej i dalszej przyszłości. Doskonałym dopełnieniem wieczoru była dyskoteka. Nasza szkoła zamieniła się w magiczny budynek pełen wróżek, czarodziejów, wiedźm i innych oryginalnych i ciekawych,
magicznych postaci.

Dziękujemy

2892157
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
625
783
5110
625