Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
"Dziecko chce być dobre, Jeśli nie umie - naucz Jeśli nie wie - wytłumacz jeśli nie może - pomóż." Janusz Korczak

Świąteczne warsztaty tworzenia stroików bożonarodzeniowych

            13. grudnia w naszej szkole odbyły się warsztaty tworzenia stroików bożonarodzeniowych dla uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Święta Bożego Narodzenia to dobra okazja do wspólnego tworzenia ozdób świątecznych, to także świetna i kreatywna zabawa.

         Podczas warsztatów zostały wykonane piękne, nastrojowe stroiki. Świerkowe wieńce były zdobione kolorowymi bombkami, świecami, wstążkami, szyszkami.

         Uczniowie, którzy własnoręcznie robili swój pachnący stroik rozwijali zdolności manualne oraz współdziałania w grupie. Każdy stroik wykonany przez uczniów był piękny, niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju.

Na zakończenie warsztatów odbyła się prezentacja wykonanych prac.

Prowadząca warsztaty:

mgr Agata Nowakowska

 

 

Dziękujemy

550495
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
268
479
1947
15717