Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
"Dziecko chce być dobre, Jeśli nie umie - naucz Jeśli nie wie - wytłumacz jeśli nie może - pomóż." Janusz Korczak

 

              W dniu 30 maja uczniowie klas IV-VII wraz z opiekunami odwiedzili po raz kolejny naszą stolicę. Tym razem głównym punktem programu była wizyta w Teatrze Studio Buffo i udanie się w piękną podróż na Niebywalncję - czyli obejrzenie musicalu pt. Piotruś Pan.

Historia, o chłopcu Piotrusiu, który nie chce dorosnąć, była mądrą lekcją o dojrzewaniu, o podejmowaniu decyzji, starzeniu się i umieraniu. Niesamowitych wrażeń dostarczyło pojawienie się krokodyla parskającego wodą na publiczność, prawdziwego psa czy „wyskoczenie” ze ściany statku pirackiego. Uczniowie mieli okazję podziwiać scenografię, kostiumy oraz wyczyny kaskaderskie.. Zgodnie stwierdzili, iż był to fenomenalny spektakl dla dzieci i dorosłych.

                Kolejnym punktem wycieczki były odwiedziny dość nietypowego muzeum stolicy – Świat Iluzji. Znajdujący się w środku Vortex – zachwiał naszym zmysłem równowagi, a pokój luster zmienił definicję nieskończoności. Mogliśmy stać się „wielkoludami” i obejrzeć hologramy tworzące obrazy 3D.

                Oczywiście nasza wycieczka nie mogła obyć się bez spaceru po pięknym Starym Mieście. Warszawska Syrenka, restauracja „Bazyliszek”, Barbakan – to miejsca, których nie sposób ominąć.

                Zmęczeni, ale pełni wrażeń i naładowani pozytywną energią wróciliśmy do domu.

 

  

 

     

 

                                              

Dziękujemy

461232
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
183
385
3710
14212