Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
"Dziecko chce być dobre, Jeśli nie umie - naucz Jeśli nie wie - wytłumacz jeśli nie może - pomóż." Janusz Korczak

Choć styczeń to miesiąc zimowy, pełen mroźnych chwil,

są w nim jednak takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku,

kiedy każdemu robi się cieplej na sercu -

to Święto naszych

               Kochanych Babć i Dziadków.

W tym roku ta niecodzienna uroczystość odbyła się 24 stycznia 2019r. Zaproszeni goście, kochani Seniorzy, licznie przybyli w mury naszej szkoły, gdzie wypatrywały ich podekscytowane i roziskrzone oczy wnucząt.

Swą obecnością uświetnił naszą uroczystość także ks. Prałat Piotr Joniak.

               Dzieci z oddziału przedszkolnego 5 –latków oraz uczniowie klas I-III          pod kierunkiem swoich wychowawczyń, p. J. Czarzastej, p. R. Jakubowskiej,        p. M. Budnej, p. S. Kulaszewskiej przygotowały   wspaniałe   występy   artystyczne   przepełnione   radością, śpiewem, tańcem i muzyką. Nasi wychowankowie chcieli wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom.

Nie obyło się także bez życzeń Pani Dyrektor Teresy Eljasiak Zbysińskiej, która nie szczędząc ciepłych słów, życzyła Seniorom wielu szczęśliwych lat w zdrowiu i pogodzie ducha.

Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, wyczarowany przez niezawodnych rodziców, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień.

       Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości…

Jak jedna z sentencji głosi: „Serce jest bogactwem, którego się nie sprzedaje ani nie kupuje, ale które się ofiarowuje” (Gustaw Flaubert).

            Dlatego też dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło i jeszcze raz życzymy Im dużo, dużo zdrowia  oraz długich lat życia.

Dziękujemy

749224
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
1032
812
7613
24844