Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
"Dziecko chce być dobre, Jeśli nie umie - naucz Jeśli nie wie - wytłumacz jeśli nie może - pomóż." Janusz Korczak

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter świąt, uczniowie kl. I-III naszej szkoły, tradycyjnie jak co roku wystawili    Jasełka Bożonarodzeniowe. W specjalnie przygotowanych strojach oraz              w pięknej scenografii młodzi aktorzy przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Zgromadzona publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Maryi i Józefa szukających schronienia na noc. W dzisiejszych czasach, tak samo jak 2000 lat temu, Jezus puka do drzwi i szuka schronienia w niejednym sercu człowieka.

Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności. Niejednej osobie zakręciła się łza w oku… Piękny śpiew pastorałek, piosenek świątecznych, przeuroczy taniec Śnieżynek uświadomił wszystkim i przypomniał o tym, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Występ był niezwykłym przeżyciem zarówno dla aktorów, nauczycieli jak i zaproszonych gości.

Na zakończenie zgromadzeni goście wysłuchali świątecznych życzeń Pani Dyrektor Teresy Eljasiak Zbysińskiej oraz Pani Dyrektor Bożeny Perdjon                i w świątecznych nastrojach rozeszli się do sal, w których odbyły się klasowe spotkania wigilijne.

                     Jasełka zostały  przygotowane przez

p.Marzenę Budną, p. Renatę Jakubowską i p. Sylwię Kulaszewską

Dziękujemy

389708
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
385
496
1929
13282