Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
"Dziecko chce być dobre, Jeśli nie umie - naucz Jeśli nie wie - wytłumacz jeśli nie może - pomóż." Janusz Korczak

Ogólnopolski konkurs

„Małe Wielkie Marzenia” 

Pod koniec grudnia został rozstrzygnięty konkurs ogólnopolski „Małe Wielkie Marzenia” – wyjątkowy konkurs plastyczny dla dzieci, który został zorganizowany przez Kasę Stefczyka. Z naszej szkoły zostały wysłane 43 prace. Kreatywność uczniów bardzo pozytywnie wszystkich zaskoczyła, a staranność prac przerosła najśmielsze oczekiwania. O czym marzą nasi uczniowie? O łyżwach, kredkach, samochodach, klockach LEGO, wózkach dla lalek, budzie dla psa, o króliku, śwince morskiej. Marzą też o rzeczach wielkich i śmiałych, jak na przykład własny zamek. Często dzieci nie prosiły o prezenty dla siebie, ale dla swoich koleżanek i kolegów oraz rodzeństwa. To bardzo szlachetne marzenia. Z wielką radością przyjęliśmy wiadomość, iż uczeń klasy II naszej szkoły Kacper Rózicki został laureatem i otrzymał to, co zawarł w swoim niepowtarzalnym liście do św. Mikołaja, w którym narysował, co chciałby dostać w prezencie świątecznym. Widok uśmiechniętej twarzy chłopca, którego marzenie zostało spełnione to wielka radość dla nas wszystkich. 

Osoby wyróżnione przez Kasę Stefczyka Oddział w Mławie to:

             Hubert Zakrzewski uczeń klasy „0”, Karol Makowski uczeń klasy „0”,                    Franciszek Janowski uczeń klasy „0”, Paweł Rogowski  uczeń klasy V,                         Patrycja Zakrzewska uczennica klasy VI.

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie serdecznie dziękujemy. Gratulujemy pomysłowości i kreatywności.

Kacperku, serdecznie gratulujemy!!!

 

Dziękujemy

404520
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
79
510
3991
11439