Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
"Dziecko chce być dobre, Jeśli nie umie - naucz Jeśli nie wie - wytłumacz jeśli nie może - pomóż." Janusz Korczak

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy.

Wzorem lat ubiegłych nasza szkoła włączyła się do ogólnopolskiego programu edukacyjnego skierowanego do uczniów, rodziców i nauczycieli klas 1-3

„Śniadanie Daje Moc”

organizowanego w ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania . Uczniowie najpierw przygotowali, a potem wspólnie spożywali drugie śniadanie. Na naszych szkolnych „stolikach śniadaniowych” znalazły się kolorowe kanapki, soki i sałatki. W przygotowaniach podobnie jak w latach ubiegłych, ochoczo wsparli nas rodzice naszych uczniów. Wierzymy, że udział w programie przyczyni się do zmiany nawyków żywieniowych i większej dbałości o spożywanie śniadania przez dzieci – w domu i szkole.

Dziękujemy

371207
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
202
280
830
9674