Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
"Dzieci są jak motyle na wietrze. Niektóre potrafią latać wyżej niż inne, ale każde z nich lata najlepiej jak może." Clare Morrall

Mój psi przyjaciel.

Pies to wierny i oddany towarzysz człowieka. W naszej szkole postanowiliśmy uczcić Międzynarodowy Dzień Psa, który przypada na 26 sierpnia. Z tej okazji miłośnicy tych wspaniałych zwierząt podzielili się zdjęciami ze swoimi przyjaciółmi. Międzynarodowy Dzień Psa to okazja do tego , aby zastanowić się nad tym, jak na co dzień traktujemy naszych pupili. Warto uzmysłowić sobie, że pies także zasługuje na szacunek i godne traktowanie - nie tylko przez jeden dzień w roku. Psy pełnią bardzo ważną funkcję w życiu ludzkim. Możemy je spotkać pomagających policjantom w realizowaniu misji, wykrywających narkotyki, pomagających niepełnosprawnym lub niewidomym czy też ofiarom wypadków. Opieka nad nimi to nie lada wyzwanie i spora odpowiedzialność, jednak uczucia, jakie od czworonogów w zamian dostajemy są tego warte.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji i pokazali, że pies to nie tylko wierzę czy zabawka, ale przede wszystkim członek rodziny.

#miedzynarodwydzienpsa #pies

Zapraszamy na naszą fotorelację na Facebooka szkoły :)

Uczniowie klasy 3 w roku szkolnym 2023/24 biorą udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym ,,Klasa w terenie ". W związku z czym, korzystając z przepięknej pogody dn. 13 września uczniowie wraz z wychowawcą ,, opuścili" salę lekcyjną i ruszyli w teren w celu obserwacji jesiennej przyrody. Los nam sprzyjał, gdyż na swej drodze spotkaliśmy Podleśniczego leśnictwa Grudusk Panią Karolinę Olesińską, która z własnej inicjatywy postanowiła przybliżyć uczniom tajniki wiedzy na temat drzew i krzewów leśnych. Dzieciaki miały okazję dokonać pomiaru drzew profesjonalnym sprzętem, za co z całego serca dziękujemy. Dziękujemy również za otrzymane tematyczne zakładki, które posłużą nam jako pomoce dydaktyczne. Uczniowie z zaangażowaniem zbierali dary lasu, by wykorzystać je na kolejnych zajęciach w klasie.
 

Dziękujemy

2674950
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
95
1495
3151
3151