Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
"Dziecko chce być dobre, Jeśli nie umie - naucz Jeśli nie wie - wytłumacz jeśli nie może - pomóż." Janusz Korczak

Szanowni Rodzice,

Informuję, że od dnia 1 czerwca 2020r. w Szkole Podstawowej w Dzierzgowie będą prowadzone konsultacje przedmiotowe.

W związku z powyższym należy złożyć deklarację uczestnictwa w konsultacjach przedmiotowych.

Druk deklaracji jest umieszczony na stronie internetowej naszej szkoły http://spdzierzgowo.pl/

Po wypełnieniu deklaracji i jej podpisaniu, należy ją zeskanować lub wykonać zdjęcie i przesłać na adres mailowy szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. bądź należy deklarację złożyć osobiście w szkole.

Procedury konsultacji umieszczone są na stronie internetowej szkoły. Wszyscy rodzice są zobowiązani do zapoznania się z nimi i przestrzegania ich.

Dyrektor szkoły

Teresa Eljasiak-Zbysińska

Szanowni Rodzice,

Informuję, że od dnia 25 maja 2020r. w Szkole Podstawowej w Dzierzgowie będą prowadzone konsultacje grupowe lub indywidualne przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty.

Szkoła będzie czynna w godzinach 8:00 - 13:00. Konsultacje będą prowadzone według harmonogramu konsultacji dla uczniów klas 8. 

W związku z powyższym należy do dnia 21.05.2020r.– do godz. 12:00 – złożyć deklarację uczestnictwa w konsultacjach grupowych.

Druk deklaracji jest umieszczony na stronie internetowej naszej szkoły http://spdzierzgowo.pl/

Po wypełnieniu deklaracji i jej podpisaniu, należy ją zeskanować lub wykonać zdjęcie i przesłać na adres mailowy szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W przypadku braku takich możliwości, należy deklarację złożyć osobiście w szkole, wrzucając podpisaną deklarację do zamkniętej, oznaczonej napisem „korespondencja od rodziców” i zabezpieczonej skrzynki, znajdującej się przy wejściu do szkoły.

Liczba miejsc w szkole będzie ograniczona, zgodnie z wytycznymi Ministra Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego i organu prowadzącego. Szczegółowa organizacja pracy szkoły zależy od liczby zgłoszonych uczniów. Harmonogram zaplanowanych konsultacji będzie przedstawiony na stronie internetowej szkoły oraz na portalu społecznościowym Facebook.

W czasie funkcjonowania szkoły będzie obowiązywał rygor sanitarny i szczególne procedury bezpieczeństwa dotyczące wchodzenia do budynku Szkoły oraz pobytu w niej.

Procedury umieszczone są na stronie internetowej szkoły. Wszyscy rodzice są zobowiązani do zapoznania się z nimi i przestrzegania ich.

Informuję także, że dla dzieci nieuczęszczających do szkoły w okresie 25 maja 2020r-07 czerwca 2020r. proces dydaktyczny nadal prowadzony jest z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Szanowni Rodzice,

podejmując decyzję o korzystaniu przez dziecko z konsultacji grupowych w szkole w okresie epidemii, musicie uwzględnić, że podczas przebywania dziecka na terenie szkoły, pomimo stosowanych w placówce procedur bezpieczeństwa i postępowania oraz stosowania środków ochronnych, może dojść do zakażenia dziecka koronawirusem SARS-CoV-19, a także przeniesienia zakażenia na inne osoby, w tym członków najbliższej rodziny.

Jednocześnie zapewniam, że zrobimy wszystko, aby taka sytuacja nie miała miejsca.

Dyrektor szkoły

Teresa Eljasiak-Zbysińska

Harmonogram konsultacji

Dziękujemy

1852521
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
126
2201
5930
35284