Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
"Dziecko chce być dobre, Jeśli nie umie - naucz Jeśli nie wie - wytłumacz jeśli nie może - pomóż." Janusz Korczak

Szanowni Rodzice,

Informuję, że od dnia 25 maja 2020r. w Szkole Podstawowej w Dzierzgowie będą prowadzone zajęcia specjalistyczne (zajęcia rewalidacyjne i logopedyczne).

W związku z powyższym rodzice uczniów, którzy chcą, aby ich dzieci uczęszczały do szkoły na takie zajęcia, powinni przynajmniej 2 dni przed danym dniem złożyć deklarację uczestnictwa w zajęciach specjalistycznych.

Druk deklaracji jest umieszczony na stronie internetowej naszej szkoły http://spdzierzgowo.pl/

Po wypełnieniu deklaracji i jej podpisaniu, należy ją zeskanować lub wykonać zdjęcie i przesłać na adres mailowy szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W przypadku braku takich możliwości, należy deklarację złożyć osobiście w szkole, wrzucając podpisaną deklarację do zamkniętej, oznaczonej napisem „korespondencja od rodziców” i zabezpieczonej skrzynki, znajdującej się przy wejściu do szkoły.

Szczegółowa organizacja pracy szkoły zależy od liczby zgłoszonych uczniów. Harmonogram zaplanowanych zajęć będzie przedstawiony rodzicom za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie.

W czasie funkcjonowania szkoły będzie obowiązywał rygor sanitarny i szczególne procedury bezpieczeństwa dotyczące wchodzenia do budynku Szkoły oraz pobytu w niej.

Procedury umieszczone są na stronie internetowej szkoły. Wszyscy rodzice są zobowiązani do zapoznania się z nimi i przestrzegania ich.

Informuję także, że dla dzieci nieuczęszczających do szkoły w okresie 25 maja 2020r-07 czerwca 2020r. proces dydaktyczny nadal prowadzony jest z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Szanowni Rodzice,

podejmując decyzję o korzystaniu przez dziecko z konsultacji grupowych w szkole w okresie epidemii, musicie uwzględnić, że podczas przebywania dziecka na terenie szkoły, pomimo stosowanych w placówce procedur bezpieczeństwa i postępowania oraz stosowania środków ochronnych, może dojść do zakażenia dziecka koronawirusem SARS-CoV-19, a także przeniesienia zakażenia na inne osoby, w tym członków najbliższej rodziny.

Jednocześnie zapewniam, że zrobimy wszystko, aby taka sytuacja nie miała miejsca.

Dyrektor Szkoły

Teresa Eljasiak-Zbysińska

Dokumenty do pobrania

Deklaracja uczestnictwa w zajęciach specjalistycznych

Oświadczenia dla rodziców

Szanowni Rodzice!

Pragnę poinformować, że w obliczu zaistniałej sytuacji, nauczyciele naszej szkoły będą komunikować się z Państwem i uczniami z wykorzystaniem komunikatorów, grup społecznościowych, poczty elektronicznej, jak również przez stronę szkoły. Od poniedziałku uczniowie otrzymują zadania i ćwiczenia do wykonania w domu. Proponuję, aby dzieci zajmowały się tym w godzinach nauki szkolnej. Zależy nam, aby był to czas wykorzystany na tzw. naukę zdalną z wykorzystaniem komputera.

     Dyrektor szkoły

Teresa Eljasiak Zbysińska

Informacja dotycząca nauczania zdalnego

Menu → Szkoła → Nauczanie zdalne

http://spdzierzgowo.pl/nauczanie-zdalne 

Dnia 15 maja 2019r. odbędą się zebrania z Rodzicami

 

Oddział przedszkolny (5-latki) - godz. 13.00

 

Klasy I-III - godz. 13.00

 

Klasy IV-VIII - godz. 14.15

 

Dziękujemy

2175557
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
4
1486
10160
19200