Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
"Dziecko chce być dobre, Jeśli nie umie - naucz Jeśli nie wie - wytłumacz jeśli nie może - pomóż." Janusz Korczak

Konkursy w roku szkolnym 2014/2015

I SEMESTR

Klasa 0a i 0b

1. “Bożonarodzeniowe Rękodzieło Dekoracyjne” organizowany przez przedszkola nr 15 w Rybniku (konkurs międzynarodowy)
Liczba uczestniczących : 2 dzieci, 2 rodziców
Laureaci : I wyróżnienie FILIP CZERWIŃSKI

2. “Ozdoba Bożonarodzeniowa” organizowany przez Oddział i Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 11 “Modrzejów” w Sosnowcu (konkurs ogólnopolski)
Liczba uczestniczących : 6
Laureaci : I miejsce KACPER MROZIŃSKI

3. “Zaczarowany strój czarnoksiężnika” Akademia Przedszkolaka “Promyczek” w Łodzi (konkurs ogólnopolski)
Liczba uczestniczących : 3
Laureaci : wyróżnienie JAKUB TAŃSKI

Klasy I – III

1. “Anioły z papieru” (konkurs ogólnopolski)
Liczba uczestniczących: 4
Laureaci: III MIEJSCE MARTA SZTRAUBE (w Kategorii 5-6 lat)
III MIEJSCE OLIWIA MASŁOWSKA (w Kategorii 7-8 lat)

Klasy IV – VI

1. Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna – Archimedes
Liczba uczestniczących : 14
Laureaci:
Marta Kwiecińska kl. VI a – laureat I stopnia z wyróżnieniem
Dawid Gołębiewski kl. VI b- laureat I stopnia
Adam Rogowski kl. IV – laureat III stopnia
Kacper Kochański kl. V b – laureat IV stopnia
Patrycja Nierobisz kl. VI b – laureat V stopnia
Aleksandra Pepłowska kl. V b – laureat V stopnia

2. Bieg przełajowy (konkurs powiatowy)
Liczba uczestniczących : 16
Laureaci : V MIEJSCE MARCIN PAWŁOWSKI

3. IV Ogólnopolskiej E-Spartakiadzie Dzieci i Młodzieży pod patronatem Narodowego Programu Rozwoju Sportu Polski Sport 2014
Liczba uczestniczących: 21
Laureaci : III MIEJSCE MARTA WIKTORIA KWIECIŃSKA


II SEMESTR

Klasy I - III

1. “Bezpiecznie na wsi – zwierzaki to nie pluszaki” – konkurs plastyczny (konkurs
ogólnopolski)
Liczba uczestniczących: 3
III miejsce Julia Gąsiorowska

2. Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej (konkurs powiatowy)
Liczba uczestniczących: 2
Wyróżnienie: Anna Maria Dec
I miejsce: Zespół “Mała Arka” (Anna Maria Dec, Sylwia Sawicka)

Klasy IV – VI

1. Maraton rowerowy o Złoty Pierścień Mławy (konkurs powiatowy)
Liczba uczestniczących: 1
I miejsce – Jan Stryjewski kl. IV

2. Mazovia MTB Marathon (konkurs ogólnopolski)
Liczba uczestniczących: 1
II miejsce – Jan Stryjewski kl. IV

3. Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna ARCHIMEDES (konkurs ogólnopolski)
Liczba uczestniczących: 12
Laureat IV stopnia – Marta Kwiecińska kl. Via
Laureat IV stopnia – Dawid Gołębiewski kl. VIb


4. Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna OLIMPUS (konkurs ogólnopolski)
Liczba uczestniczących: 15
Uczniowie otrzymali dyplomy uznania

3. VII Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny (konkurs ogólnopolski)
Liczba uczestniczących: 20
I miejsce w szkole – X miejsce w kraju (kategoria test) – Aleksandra Wójciak kl. Vb
II miejsce w szkole – XV miejsce w kraju (kategoria test) – Małgorzata Andraska kl. Va
III miejsce w szkole – XVI miejsce w kraju (kategoria test) – Kacper Kochański kl. Vb
Wyróżnienie (praca plastyczna) – Krzysztof Gołębiewski kl. VIb

4. V Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKOTEST (konkurs ogólnopolski)
Liczba uczestniczących: 10
I miejsce – Jakub Puźmirowski kl. VIa

5. Konkurs Biblijny “Ewangelista Łukasz i Jego Ewangelia” (konkurs parafialny)
Liczba uczestniczących: 27
I miejsce – Dawid Gołębiewski
II miejsce – Aleksandra Wójciak

6. Dekanalny Konkurs Biblijny “Ewangelista Łukasz i jego Ewangelia” (konkurs dekanalny)
Liczba uczestniczących: 2
III miejsce – Dawid Gołębiewski
V miejsce – Aleksandra Wójciak

7. 36 Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie (konkurs ogólnopolski)
Liczba uczestniczących: zespół “Mała Arka” – 3 solistki
Nominacja do przesłuchań na żywo

Dziękujemy

2116870
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
391
1425
5455
8763